Tulemused

Pedeli Paadiralli 2017 tulemused

Valga-Valka Kaksiklinna festival lõppes pühapäeval, 11. juunil suurejoonelise ning põneva paadiralliga. Võistlusest võttis ühtekokku osa neliteist vee peal ujuvat sõidukit, milles neli olid paadid ning neli kanuud. Kuus võistkonda oli välja tulnud just spetsiaalselt paadiralliks ehitatud sõiduvahendiga.

Soe suveilm oli Pedeli kaldale uudistama toonud hulgaliselt nii Valga kui Valka linnarahvast, aga ka külalisi kaugemalt. Lisaks distantsi läbimisele tuli võistlejatel ära teha kaks maapealset ülesannet. Näiteks ootas iga sõiduvahendi üht meeskonnaliiget ees Eesti pinnal takistusrada, kus tuli nii roomata, joosta kui ka üle kahe meetrise takistuse ronida. Lätimaal said aga meeskonnad panna proovile oma vastupidavuse, joostes pärast suurema osa distantsi läbimist mäkke ning tagasi.

Lisaks ajale hindas žürii ka võistlejate loomingulisust. Suurejoonelise ujuvvahendi ehitanud Valga Gümnaasiumi võistkonda pärjati parima sõiduvahendi auhinnaga. Parima kostüümi auhinna otsustasid aga kohtunikud anda sel korral pealtvaatajatele muusikalisi vahepalu ning üleüldse rõõmsaid emotsioone pakkunud meeskonnale Virginia VI. Märkimisväärne on ka Virginia VI võistkonna puhul asjaolu, et selle liikmed olid kohale tulnud suisa Hispaaniast. Võistkonda juhtis Valga Muusikakooli puhkpilli õpetaja Jose Antonio Page Ramirez.

Täpsemad tulemused on leitavad paadiralli võistluse protokollist.

Meeleolukad pildid on üleval galeriis.

Valga Sport tänab kõiki osavõtjaid ning pealtvaatajaid! Kohtume juba järgmisel paadirallil!

Valga Ratta Ööorienteerumise tulemused

8. juuni hilisõhtul toimus Kaksiklinna Valga-Valka festivali raames Valga Ratta Ööorienteeerumine, millest võttis osa 26 võistkonda (24 võistkonda Eestist ja 2 võistkonda Lätist).

Nädalavahetusel toimus II Eesti-Läti Jooks

Laupäeval toimus suhteliselt jahedas ilmas järjekorras II Eesti-Läti Jooks. Rajale läks eelmise aastaga võrreldes üksjagu rohkem sportlasi. 

Esimene pallimängude kolmevõistlus oli rohke osavõtuga

Eile kell 19 alanud pallimängude kolmevõistlus kujunes osavõturohkeks, kui kokku osales võistlustel 17 võistkonda ehk ligikaudu 85 osalejat. Võistluspäev lõpetati umbes kella 1 ajal öösel.

Võistluspäeva alustas soojendusmäng BC Valga-Valka Maks & Mooritsa ning Valga linna vahel. Et meeskonnad oleksid veidigi võrdsemad, pidid korvpalliklubi mängijad kasutama poksikindaid. Tulemus jäi sõbralikult 12-12 viiki.

17 võistkonda jaotati kolme erinevasse alagruppi. Võistkondadel tuli omavahel mõõtu võtta jalgpallis, saalihokis ja korvpallis. Iga alagrupi esimene pääses edasi finaali. Finaalis pidid kolm võistkonda viskama korvpalli vabaviskeid, lööma jalgpallis penalteid ning saalihokis lööma vabaviskeid. Parim võistkond oli Taima. Teisele kohale jäi võistkond Keeni Ats ning kolmandale kohale platseerus võistkond Chelsea.

Soovime teha sügava kummarduse vapratele kohtunikele, kes aitasid võistlust korraldada. Aitäh BC Valga-Valka Maks & Mooritsale, Valga Saalihokiklubile ning Jalgpalliklubile FC Warriorile. Suur tänu ka Valga Avatud Noortekeskusele, kes lubas kasutada oma lauajalgpalli.

Aitäh kõikidele võistlusest osavõtjatele! Ootame ka teie tagasisidet info@valgasport.ee.

Valga Linnavalitsus ja Valga Sport

PROTOKOLLID

Finaal

Alagruppide koondtabel

Jalgpall

I alagrupp

II alagrupp

III alagrupp

Saalihoki

I alagrupp

II alagrupp

III alagrupp

Tänavakorvpall

I alagrupp

II alagrupp

III alagrupp