Kalender

Eesti-Läti noorte korvpalliliiga etapp

Algus:  27. jaanuar 10:00
Lõpp: 18:00

ESTONIA-LATVIA

YOUTH BASKETBALL LEAGUE

 

25.-27.01.2019

VALGA SPORTS HALL

(J.Kuperjanovi 36, Valga)

 

U16 AGE GROUP

 

KEILA KORVPALLIKOOL (KEILA, ESTONIA)

PARKSEPA SK/VÕRU (PARKSEPA, ESTONIA)

KORVPALLIKLUBI VALGAMAA/VÄRSKA (VALGA, ESTONIA)

KRASLAVA (KRASLAVA, LATVIA)

GULBENES BJSS (GULBENE, LATVIA)

SMILTENE (SMILTENE, LATVIA)

 

25.01.2019

 

10.30 KK VALGAMAA/VÄRSKA VS SMILTENE

12.00 PARKSEPA SK/VÕRU VS GULBENES BJSS

13.30 SMILTENE VS KEILA KORVPALLIKOOL

15.00 GULBENES BJSS VS KK VALGAMAA/VÄRSKA

18.00 KEILA KORVPALLIKOOL VS PARKSEPA SK/VÕRU

 

26.01.2019

 

10.00 KRASLAVA VS SMILTENE

10.00 GULBENES BJSS VS KEILA KORVPALLIKOOL

13.00 SMILTENE VS GULBENES BJSS

14.30 KEILA KORVPALLIKOOL VS KRASLAVA

14.30 PARKSEPA SK/VÕRU VS KK VALGAMAA/VÄRSKA

19.00 KRASLAVA VS PARKSEPA SK/VÕRU

 

27.01.2019

 

09.00 KK VALGAMAA/VÄRSKA VS KEILA KORVPALLIKOOL

09.00 PARKSEPA SK/VÕRU VS SMILTENE

10.30 GULBENES BJSS VS KRASLAVA

13.30 KRASLAVA VS KK VALGAMAA/VÄRSKA

ESTONIA - LATVIA

YOUTH BASKETBALL LEAGUE

U14 AGE GROUP

 

TARTU ÜLIKOOLI KORVPALLIKOOL (TARTU, ESTONIA)

RSK sPORTKUNDA (KUNDA, ESTONIA)

REINAR HALLIKU KORVPALLIKOOL (IISAKU, ESTONIA)

KORVPALLIKLUBI VALGAMAA/VÄRSKA (VALGA, ESTONIA)

JELGAVAS BJSS (JELGAVA, LATVIA)

MARUPES SC (MARUPE, LATVIA)

SIGULDA (SIGULDA, LATVIA)

BERGU SKOLA (UPESCIENS, LATVIA)

 

25.01.2019

 

10.30 KK VALGAMAA/VÄRSKA VS SIGULDA

12.00 TARTU ÜLIKOOLI KORVPALLIKOOL VS BERGU SKOLA

13.30 SIGULDA VS RSK sPORTKUNDA  

15.00 MARUPES SC VS REINAR HALLIKU KORVPALLIKOOL

16.30 BERGU SKOLA VS KK VALGAMAA/VÄRSKA

16.30 JELGAVAS BJSS VS TARTU ÜLIKOOLI KORVPALLIKOOL

18.00 RSK sPORTKUNDA VS MARUPES SC

19.30 REINAR HALLIKU KORVPALLIKOOL VS JELGAVAS BJSS

 

26.01.2019

 

11.30 MARUPES SC VS TARTU ÜLIKOOLI KORVPALLIKOOL

11.30 JELGAVAS BJSS VS RSK sPORTKUNDA

13.00 BERGU SKOLA VS REINAR HALLIKU KORVPALLIKOOL

16.00 TARTU ÜLIKOOLI KORVPALLIKOOL VS SIGULDA

16.00 KK VALGAMAA/VÄRSKA VS MARUPES SC

17.30 RSK sPORTKUNDA VS BERGU SKOLA

17.30 REINAR HALLIKU KORVPALLIKOOL VS JELGAVAS BJSS

19.00 SIGULDA VS KK VALGAMAA/VÄRSKA

 

27.01.2019

 

10.30 KK VALGAMAA/VÄRSKA VS JELGAVAS BJSS

12.00 MARUPES SC VS RSK sPORTKUNDA

12.00 BERGU SKOLA VS TARTU ÜLIKOOLI KORVPALLIKOOL

13.30 REINAR HALLIKU KORVPALLIKOOL VS SIGULDA