Tulemused

28. Mardijooks

Täna toimus Valgas  28. Mardijooks, Põhidistantsi pikkuseks on 16 km nii meestele kui naistele ja jooksuveteranidele ja lastele on 4 km. Meeste arvestuses näitas parimat jooksuaega Raivo Alla spordiklubist Elujooks ajaga 53.07, teise koha saavutas Mati Kikkas ajaga 1.11,42 ja kolmas oli Veiko Randaru ajaga 1.15,27.Naiste tublimad olid Marika Koplimägi Tartust ajaga 1.16,52, teise koha saavutas Helena Peik Valgast ajaga 1.20,07 ja kolmas oli Liivimaa Rattajklubi  liige Egle Teder ajaga 1.24,33.

Tulemused:leiad SIIT

Valga X-jooks 2018 tulemused

Selgusid 3. Valga X-jooksu parimad 10, 8 kilomeetrisel distantsil.

2. KAM (Margit Padar, Ave Aviste, Kristin Klesman) 01:23.59
  3. HERBALIFE 2 - RAJAL AINULT TÜDRUKUD (Heldi Kaares, Diana Genrihov, Marelle Mangus) 01:29.2

III Valga X-jooksu TULEMUSED

Toimus 1 Valga kõrbejooks

11. augustil toimus 1. Valga kõrbejooks, seekord oli osalejaid natuke hõredalt aga loodame, et järgmine aasta on kindlasti rohkem. Jooks toimus Vilaski motokrossi raja ja kogu rada oli kaetud paksu liivaga. Raskele rajale läks 22 jooksjat ja 2 kepikõndijat. Kui meeste põhijooksu esimene läks teisele ringile ütles, et kerge rada.

Jooksu võitis Olavi Allase ajaga 30.37   ligikaudu 8 km pikkuse raja, teine oli Team Haanjast Alvar Johannes Alev ajaga 32.41 ja kolmanda koha saanud Marko Teder jooksis ajaks 35.10

Naiste kolm tublit kes samuti läbisid 8 km raja olid võitja Johanna Ardel ajaga 38.58, teine koht Heleri Hirv ajaga 42.09 ja kolmas Kairit Sirk ajaga 54.35

4 km distantsi Vanuseklasside paremad olid veel M40-49  Ever Sinisalu, M50-59 Olev Org, M60+ Aivar Lillipuu, M10-17 Mark Peterson.

Naiste vanuseklassides olid parimad  raja läbijad N40-49 Ester Peterson ja N10-17 Regina Reimaa

4 km tulemused

8 km tulemused

III Eesti -Läti jooks

III korda peetav Eesti-Läti jooks meelitas täna Valka sporditipud kui ka rahvasportlased. 10 kilomeetrise põhidistantsi võitis keenialane Ibrahim Mukunga Wachira ajaga 29 minutit ja kuus sekundit. Allar Lamp tuli teiseks ajaga 29.33 ja Tiidrek Nurme kolmandaks ajaga 29.39

Naistest oli 10 kilomeetri distantsil kiireim lätlanna Ilona Marhele ajaga 37.19. Teiseks tuli Leila Luik ja kolmandaks Kaidi-Keir Kukk.

5 km kiirem oli Joosep Perv ajaga17.36, teise ja kolmanda pjedestaali koha hõivasid naabrid lätist  Kaspars Abuls ja Sandis Freibergs.

Naiste väledamad 5 km jooksjad olid Lina Gaile ajaga 20.17, teisena lõpetas Mari-Lill Plangnaud ajaga 20.48  ja kolmanda koha saavutas Margarete Jürjo ajaga 21.50

Põhijooksust 10 km  võtsid osa 88 jooksusõpra. 5 kilomeetrise distantsi osalejate arv oli 66. Rada kulges mööda Valga ja Valka linnade tänavaid.

Täname kõiki toetajaid ja vabatahtlikke, kes olid jooksul abiks nõu ja jõuga.