Tulemused

25. Valgamaa talimängud

Valgamaa talimängude mälumängu ja turniiribridži tulemused. Mälumängu võitis Valga II võistkond, võistkonda kuulusid Ü.Mere, E.Lõiv, A.Kornel, teise koha saavutas Valga I võistkond ja kolmanda Tõrva valla meeskond ja turniiribridži Valga valla 4 võistkond, võistkonda kuulusid Aivar Hanimägi ja Viljar Savi, teise koha saavutas Valga 6 võistkond ja kolmanda Valga I võistkond. 

 

Mälumängu tulemused

Turniiribridži tulemused

Toimus 26. Paju jooks.

Seekordne Paju jooks toimus uuel rajal. Jooksjate turvalisuse huvides viisime jooksu suurelt maanteelt metsavahelisele turvalisele teelõigule.Raja pikkuseks oli 7,7 km.Jooksu võitis Võrumaa mees Ivar Ivanov ajaga 27.59 ja teine koht viidi samuti Võrru,  Margus Koor ajaga 30.42 ja kolmas oli Rain Tasane Kuperjanovi JP ajaga 31.39. M40 vanusegrupi parim oli Kaimar Karm Soorust ajaga 31.01, M55 grupi parim oli Kalev Kajaste ajaga 36.02 ja kõige väärikam jooksja vanusegrupis M65 oli 75 - aastane Ilmar Tagel ajaga 56.22. Naiste  arvestuses N18 oli kiirem Karin Redi ajaga 38.23, teine Aveli Tättar ja kolmas Helena Peik., Naiste N35 kiirem oli Egle Villik Tartu Kaitseliidust ajaga 35.49, N35 grupis oli nobedaim Heldi Kaares Valgast ajaga 42.44. Jooksust võttis osa 48 jooksusõpra, kõige kaugem jooksusõber oli Saaremaalt Raul Kangur, kes grupis 40- 54- aastased mehed saavutas tubli 6. koha ajaga 36.20

Tänud Valga Abipolitseinikele ja Priit Naruskile Kuperjanovi JP 

TULEMUSED

 

28. Mardijooks

Täna toimus Valgas  28. Mardijooks, Põhidistantsi pikkuseks on 16 km nii meestele kui naistele ja jooksuveteranidele ja lastele on 4 km. Meeste arvestuses näitas parimat jooksuaega Raivo Alla spordiklubist Elujooks ajaga 53.07, teise koha saavutas Mati Kikkas ajaga 1.11,42 ja kolmas oli Veiko Randaru ajaga 1.15,27.Naiste tublimad olid Marika Koplimägi Tartust ajaga 1.16,52, teise koha saavutas Helena Peik Valgast ajaga 1.20,07 ja kolmas oli Liivimaa Rattajklubi  liige Egle Teder ajaga 1.24,33.

Tulemused:leiad SIIT

Valga X-jooks 2018 tulemused

Selgusid 3. Valga X-jooksu parimad 10, 8 kilomeetrisel distantsil.

Meeste absoluutarvestus:

  1. Oskars Cimermanis 53.32
  2. Kaimar Karm 54.57
  3. Indrek Roos 57.32

Naiste absoluutarvestus:

  1. Aveli Tättar 01:07.35
  2. Rita Muttel 01:09.02
  3. Marika Koplimägi 01:11.54

Võistkondlik üldarvestus:

  1. JALABAS (Lauri Vesnenko, Veiko Randaru, Aigar K>onsap) 01:04.27
  2. KAM (Margit Padar, Ave Aviste, Kristin Klesman) 01:23.59
  3. HERBALIFE 2 - RAJAL AINULT TÜDRUKUD (Heldi Kaares, Diana Genrihov, Marelle Mangus) 01:29.2

  III Valga X-jooksu TULEMUSED