Uudised

III Eesti -Läti jooks

III korda peetav Eesti-Läti jooks meelitas täna Valka sporditipud kui ka rahvasportlased. 10 kilomeetrise põhidistantsi võitis keenialane Ibrahim Mukunga Wachira ajaga 29 minutit ja kuus sekundit. Allar Lamp tuli teiseks ajaga 29.33 ja Tiidrek Nurme kolmandaks ajaga 29.39

Naistest oli 10 kilomeetri distantsil kiireim lätlanna Ilona Marhele ajaga 37.19. Teiseks tuli Leila Luik ja kolmandaks Kaidi-Keir Kukk.

5 km kiirem oli Joosep Perv ajaga17.36, teise ja kolmanda pjedestaali koha hõivasid naabrid lätist  Kaspars Abuls ja Sandis Freibergs.

Naiste väledamad 5 km jooksjad olid Lina Gaile ajaga 20.17, teisena lõpetas Mari-Lill Plangnaud ajaga 20.48  ja kolmanda koha saavutas Margarete Jürjo ajaga 21.50

Põhijooksust 10 km  võtsid osa 88 jooksusõpra. 5 kilomeetrise distantsi osalejate arv oli 66. Rada kulges mööda Valga ja Valka linnade tänavaid.

Täname kõiki toetajaid ja vabatahtlikke, kes olid jooksul abiks nõu ja jõuga.