JJ Street tantsukool

Tutvustus

JJ-Street Tantsukool on Eesti suurim tänavatantsukool. Meie eesmärkideks on tänavakultuuri edasi andmine uutele liikmetele, oskuste arendamine ja uute teadmiste loomine. Tantsukooli tuntus on tänaseks kasvanud terves Euroopas.

JJ-Street Tantsukooli visiooniks on olla Euroopa suurim ja innovaatiliseim tänavakultuuri edendav tantsukool.

JJ-Street Tantsukooli missiooniks on pakkuda noortele toetavat keskkonda väärtuste kujundamiseks ning professionaalse taseme saavutamise võimalust tänavatantsus.

 

Uute õpilaste vastuvõtt uueks hooajaks on alanud!

25. august – 31. august võtab JJ-Street Tantsukool vastu uusi õpilasi üle kogu Eesti (Tallinn, Tartu, Saku, Jüri, Pärnu, Jõgeva, Võru, Tapa, Kiviõli, Aruküla, Räpina, Põltsamaa, Haapsalu, Tabasalu, Paldiski, Saue, Rapla, Viljandi, Keila, Põlva, Türi, Viimsi, Kohila, Peetri, Valga, Elva, Paide, Loksa, Kiili, Kuusalu, Maardu, Sindi, Kurtna, Otepää, Ülenurme, Nõo, Värska, Tabivere).

Näidistreeningute täpsed asukohad ning kellaajad koos registreerimisankeediga leiate meie kodulehelt: http://jjstreet.ee/yritus/uute-opilaste-vastuvott-2014/

Avatud uste nädalal toimub kõikides JJ-Streedi treeningkohtades üle kogu Eesti ning kõiki erinevaid stiile saab proovida täiesti tasuta. Oodatud on igas vanuses tantsuhuvilised, olenemata varasemast kogemusest.

Uuel hooajal on uutele õpilastele plaanis mitmeid üllatusi ning põnevaid üritusi.

NB! Kui Teile ei sobi näidistrennide ajad, on Teil võimalik meiega siiski liituda, sest võtame vastu uusi õpilasi terve septembri kuu jooksul ning esimene proovitrenn on alati tasuta!

Lisainfo:

E-mail: reg@jjstreet.ee

Tel.: +372 53 087 045