Uudised

Taas toimus Valgas paadiralli!

Pedeli paadiralli on traditsiooniline üritus Pedeli jõel, millega tähistatakse igal aastal linna sünnipäeva ja suure suve algust

Kohal oli kakskümmend neli paati, millest ise tehtud oli kolmteist, kanuusid seitse ja kummipaate oli neli tükki. 

Parimateks olid:

Isetehtud paat - Valga võistkond PALTUS

Kummipaat - Lömmis Labidad / Oliver ja Ardo

Kanuu - Valga NK / Tõnu Vahtra ja Sander Ööbik

Parim isetehtud paat oli SEMT TEEM´i võistkonnal / Priit, Arvi, Juss, Oliver ja Ivar

Parima kostüümiga hiilgasid võistkond Kutseka "SUMM"

Kohal oli ka iga-aastane osaleja Raivo

Tänud kõigile osalejatele, olite tublid ja ootame teid ka järgmisel aastal!