Taas toimus Valgas paadiralli!
Pedeli paadiralli on traditsiooniline üritus Pedeli jõel, millega tähistatakse igal aastal linna sünnipäeva ja suure suve algust
Kohal oli kakskümmend neli paati, millest ise tehtud oli kolmteist, kanuusid seitse ja kummipaate oli neli tükki.
Parimateks olid:
Isetehtud paat - Valga võistkond PALTUS
Kummipaat - Lömmis Labidad / Oliver ja Ardo
Kanuu - Valga NK / Tõnu Vahtra ja Sander Ööbik
Parim isetehtud paat oli SEMT TEEM´i võistkonnal / Priit, Arvi, Juss, Oliver ja Ivar
Parima kostüümiga hiilgasid võistkond Kutseka "SUMM"
Kohal oli ka iga-aastane osaleja Raivo
Tänud kõigile osalejatele, olite tublid ja ootame teid ka järgmisel aastal!

