Tulemused

Eesti-Läti jooks

Eesti-Läti jooks

Valga-Valka Neliku 2. etapp

Valga/Valka 23.04.2022

10KM (10 KM)

K Num VG Grupp Eesnimi Perenimi Ringe Aeg +/- min/km Klubi
1 38 1 1-M18 (1983.-2003.) Siim Hansmann 2 0:34:52.8   3.5 Team Sky
2 1 1 1-M40 (1968.-1982.) Jānis Ābols 2 0:35:47.2 +0:54.4 3.6 Maratona klubs
3 3 2 1-M40 (1968.-1982.) Andis Gailis 2 0:36:34.5 +1:41.7 3.7 Valmiera
4 32 1 1-M55 (<1967.) Antis Zunda 2 0:38:18.0 +3:25.1 3.8  
5 17 1 1-MU18 (2004.<) Taivo Muusikus 2 0:38:33.3 +3:40.5 3.9  
6 21 1 1-WU18 (2004.<) Marta Luīze Pētersone 2 0:40:05.7 +5:12.9 4.0 DAKO Ziemeļvidzeme
7 34 2 1-M18 (1983.-2003.) Taavi Perv 2 0:40:30.3 +5:37.5 4.1 Voru Biathlon
8 31 3 1-M40 (1968.-1982.) Ago Urb 2 0:40:56.0 +6:03.2 4.1 Hauka veloklubi
9 14 4 1-M40 (1968.-1982.) Marek Luts 2 0:42:34.8 +7:42.0 4.3 Täppsportlased
10 15 5 1-M40 (1968.-1982.) Ainārs Mazurs 2 0:43:07.7 +8:14.9 4.3 5A-Valka/LV
11 33 3 1-M18 (1983.-2003.) Mati Kikkas 2 0:43:39.2 +8:46.4 4.4 Maret Sport
12 5 6 1-M40 (1968.-1982.) Dzintars Harkins 2 0:43:55.8 +9:02.9 4.4 DAKO Ziemeļvidzeme
13 23 7 1-M40 (1968.-1982.) Taavi Pirnipuu 2 0:44:37.3 +9:44.5 4.5  
14 16 2 1-M55 (<1967.) Ēriks Melkurts 2 0:44:38.1 +9:45.3 4.5 Valmiera
15 13 8 1-M40 (1968.-1982.) Raul Lepik 2 0:44:53.7 +10:00.9 4.5 MiSiMe MTÜ
16 24 9 1-M40 (1968.-1982.) Jānis Riža 2 0:45:02.9 +10:10.0 4.5 Valmiera
17 37 10 1-M40 (1968.-1982.) Marko Liiv 2 0:45:05.5 +10:12.7 4.5  
18 2 3 1-M55 (<1967.) Andris Dainis 2 0:45:50.3 +10:57.5 4.6 5A-Valka/LV
19 39 1 1-W18 (1983.-2003.) Inese Kokoreviča 2 0:46:00.2 +11:07.3 4.6 Valmiera
20 20 1 1-W40 (1968.-1982.) Laura Pētersone 2 0:46:09.7 +11:16.8 4.6 DAKO Ziemeļvidzeme
21 40 2 1-W40 (1968.-1982.) Diana Audru 2 0:47:09.6 +12:16.7 4.7 G4S SK
22 10 1 1-W55 (<1967.) Zita Lāce 2 0:47:38.6 +12:45.7 4.8 5A-Valka/Lv
23 26 3 1-W40 (1968.-1982.) Anneli Tamela 2 0:48:46.3 +13:53.4 4.9 Valgamaa
24 12 11 1-M40 (1968.-1982.) Margus Lepik 2 0:48:53.9 +14:01.1 4.9  
25 6 4 1-W40 (1968.-1982.) Heldi Kaares 2 0:49:10.2 +14:17.4 4.9  
26 11 12 1-M40 (1968.-1982.) Renārs Lauzis 2 0:49:20.5 +14:27.6 4.9 BeTRITON.com
27 22 13 1-M40 (1968.-1982.) Heiki Pilm 2 0:49:27.5 +14:34.6 4.9 Tõrva VK
28 25 5 1-W40 (1968.-1982.) Vita Skuja 2 0:50:26.3 +15:33.5 5.0 Valmiera
29 7 2 1-W55 (<1967.) Iveta Karole 2 0:51:56.4 +17:03.5 5.2  
30 18 3 1-W55 (<1967.) Unda Ozoliņa 2 0:51:58.4 +17:05.6 5.2 -
31 4 6 1-W40 (1968.-1982.) Anda Grāpēna 2 0:53:29.6 +18:36.8 5.3 Wolmari
32 9 4 1-W55 (<1967.) Aija Lāce 2 0:54:41.7 +19:48.9 5.5  
33 36 2 1-WU18 (2004.<) Martha Trees 2 0:54:56.5 +20:03.6 5.5 Nomme SK (Tallinn)
34 35 14 1-M40 (1968.-1982.) Margus Trees 2 0:55:08.7 +20:15.8 5.5 A&T Sport
35 28 7 1-W40 (1968.-1982.) Kaja Tättar 2 0:55:16.9 +20:24.1 5.5 5A-Valka/LV
36 19 8 1-W40 (1968.-1982.) Elizaveta Parmenenkova 2 0:59:39.4 +24:46.5 6.0  
  8   1-WU18 (2004.<) Ketlin Kopp 2 DNF   4.4 SK Maret-Sport

 

 

5KM (5 KM)

 

K Num VG Grupp Eesnimi Perenimi Ringe Aeg +/- min/km Klubi
1 139 1 2-M18 (1983.-2003.) Joosep Perv 1 0:16:33.2   3.3 Voru Biathlon
2 101 1 2-M40 (1968.-1982.) Mareks Antons 1 0:16:44.5 +0:11.2 3.3 Žolneroviča skriešanas klubs
3 108 1 2-MU18 (2004.<) Reinis Feldmanis 1 0:16:50.2 +0:17.0 3.4  
4 103 2 2-MU18 (2004.<) Mark Azarevits 1 0:18:58.3 +2:25.1 3.8 Valga Maret-Sport
5 127 3 2-MU18 (2004.<) Jānis Putrālis 1 0:20:01.8 +3:28.5 4.0 BJSS
6 124 1 2-WU18 (2004.<) Una Pērkone 1 0:20:02.6 +3:29.4 4.0 Smiltenes BJSS
7 143 1 2-M55 (<1967.) Olev Org 1 0:20:22.5 +3:49.3 4.1 Valga
8 133 4 2-MU18 (2004.<) Roman Tanin 1 0:21:12.5 +4:39.2 4.2 Valga Maret-Sport
9 144 2 2-M18 (1983.-2003.) Henri Teder 1 0:21:14.3 +4:41.1 4.2  
10 122 2 2-M40 (1968.-1982.) Meelis Mumm 1 0:21:28.1 +4:54.9 4.3 Valga
11 107 2 2-M55 (<1967.) Aigars Feldmanis 1 0:21:49.8 +5:16.6 4.4  
12 142 2 2-WU18 (2004.<) Melani Taniel 1 0:23:27.6 +6:54.4 4.7 MAP
13 126 5 2-MU18 (2004.<) Dominiks Pētersons 1 0:23:40.9 +7:07.7 4.7 DAKO Ziemeļvidzeme
14 136 6 2-MU18 (2004.<) Eduards Dāvis Putrālis 1 0:24:01.7 +7:28.5 4.8  
15 113 3 2-M55 (<1967.) Raitis Jākobsons 1 0:24:09.5 +7:36.3 4.8 Valkas ģimnāzija
16 114 1 2-W18 (1983.-2003.) Džuljeta Jēkabsone 1 0:24:29.0 +7:55.8 4.9 Valmieras Bērnu sporta skola
17 111 2 2-W18 (1983.-2003.) Karīna Harkina 1 0:24:41.4 +8:08.2 4.9 DAKO Ziemeļvidzeme
18 132 3 2-M40 (1968.-1982.) Ivo Straujups 1 0:24:44.1 +8:10.9 4.9 Garkalnes patrioti
19 130 1 2-W55 (<1967.) Tiina Säälik 1 0:26:07.7 +9:34.4 5.2 SK Prorunner
20 116 4 2-M55 (<1967.) Ivars Lācis 1 0:26:12.0 +9:38.7 5.2 Velohooligans/Ķeizari-1
21 112 7 2-MU18 (2004.<) Artis Harkins 1 0:27:35.0 +11:01.7 5.5 DAKO Ziemeļvidzeme
22 135 5 2-M55 (<1967.) Agris Knope 1 0:27:46.6 +11:13.4 5.6  
23 145 8 2-MU18 (2004.<) Cedric Kunnapuu 1 0:29:07.6 +12:34.4 5.8 Harjumaa
24 137 3 2-WU18 (2004.<) Sofia Karavaškina 1 0:30:39.7 +14:06.5 6.1 Valga Maret Sport
25 118 4 2-WU18 (2004.<) Marta Lāne 1 0:31:02.3 +14:29.1 6.2 Valkas BJSS
26 109 5 2-WU18 (2004.<) Katrīna Kristiāna Garoza 1 0:31:03.0 +14:29.7 6.2 Valkas BJSS
27 128 1 2-W40 (1968.-1982.) Siiri Raamets 1 0:31:11.0 +14:37.8 6.2  
28 146 3 2-W18 (1983.-2003.) Merily Pelska 1 0:34:27.3 +17:54.1 6.9  
29 147 4 2-W18 (1983.-2003.) Anna Liisa Kattai 1 0:34:27.7 +17:54.4 6.9 SK Valga Maret Sport
30 138 6 2-WU18 (2004.<) Birgit Gerassimov 1 0:34:31.2 +17:58.0 6.9 Valga Maret Sport
31 110 2 2-W40 (1968.-1982.) Ilva Harkina 1 0:43:56.0 +27:22.7 8.8 DAKO Ziemeļvidzeme
32 115 6 2-M55 (<1967.) Vents Armands Krauklis 1 0:48:32.3 +31:59.1 9.7  
33 141 7 2-WU18 (2004.<) Dārta Marta Kraukle 1 0:49:37.8 +33:04.6 9.9 Nūjo
34 140 9 2-MU18 (2004.<) Tomass Ādolfs Krauklis 1 0:50:28.6 +33:55.3 10.1 Nūjo
35 102 5 2-W18 (1983.-2003.) Līga Avota-Kraukle 1 0:50:31.0 +33:57.7 10.1  

 

Lastejooks 1 (0.5 KM)

 

K Num VG Grupp Eesnimi Perenimi Ringe Aeg +/- min/km Klubi
1 229 1 FU6 (>2016.) Dārta Marta Kraukle 1 0:00:31.0   1.0 Valka
2 207 2 FU6 (>2016.) Karel Pinnipuu 1 0:00:32.0 +0:01.0 1.1  
3 232 3 FU6 (>2016.) Hanna Veider 1 0:00:33.0 +0:02.0 1.1 Valga
4 238 1 MU6 (>2016.) Kren Korg 1 0:00:34.0 +0:03.0 1.1 Korg
5 220 2 MU6 (>2016.) Andri Petolai 1 0:00:35.0 +0:04.0 1.2 Valga
6 203 3 MU6 (>2016.) Markuss Ričards Mazurs 1 0:00:36.0 +0:05.0 1.2 Valka
7 201 4 MU6 (>2016.) Roderic Kunnapuu 1 0:00:37.0 +0:06.0 1.2 Harjumaa
8 235 4 FU6 (>2016.) Elza Putrāle 1 0:00:38.0 +0:07.0 1.3 Smiltene
9 236 5 FU6 (>2016.) Rūta Putrāle 1 0:00:39.0 +0:08.0 1.3 Smiltene
10 209 5 MU6 (>2016.) Leo Vahtra 1 0:00:40.0 +0:09.0 1.3 Valga
11 231 6 MU6 (>2016.) Hugo Veider 1 0:01:38.4 +1:07.4 3.3 Valga
12 234 7 MU6 (>2016.) Stefan Suun 1 0:01:50.3 +1:19.3 3.7  

 

Lastejooks 2 (0.5 KM)

 

K Num VG Grupp Eesnimi Perenimi Ringe Aeg +/- min/km Klubi
1 218 1 MU8 (2013.-2015.) Hugo Hansmann 1 0:01:08.4   2.3 Viljandi
2 228 2 MU8 (2013.-2015.) Romek Serpov 1 0:01:17.0 +0:08.5 2.6 Valga
3 233 3 MU8 (2013.-2015.) Stenert Suun 1 0:01:20.9 +0:12.4 2.7 Suun
4 227 4 MU8 (2013.-2015.) Berit Gerassimov 1 0:01:22.1 +0:13.6 2.7  
5 219 5 MU8 (2013.-2015.) Marten Petolai 1 0:01:23.5 +0:15.0 2.8 Valga
6 205 1 FU8 (2013.-2015.) Zlata Parmenenkova 1 0:01:26.5 +0:18.0 2.9 Valga
7 204 2 FU8 (2013.-2015.) Selena Kikkas 1 0:01:27.9 +0:19.4 2.9 Valga
8 221 3 FU8 (2013.-2015.) Katrīna Ķūkule 1 0:01:28.7 +0:20.2 3.0 Valka
9 222 6 MU8 (2013.-2015.) Dāvis Āboliņš 1 0:01:34.3 +0:25.8 3.1 Valka
10 223 7 MU8 (2013.-2015.) Miķelis Āboliņš 1 0:01:35.5 +0:27.0 3.2 Valka
11 211 4 FU8 (2013.-2015.) Grieta Orleana 1 0:01:43.5 +0:35.0 3.5 Valka

 

Lastejooks 3 (0.5 KM)

 

K Num VG Grupp Eesnimi Perenimi Ringe Aeg +/- min/km Klubi
1 206 1 MU12 (2010.-2012.) Jakob Pinnipuu 1 0:01:01.6   2.1  
2 216 1 FU12 (2010.-2012.) Keidy Pindma 1 0:01:02.1 +0:00.5 2.1 Valga
3 226 2 FU12 (2010.-2012.) Marjana Parmenkova 1 0:01:06.9 +0:05.2 2.2 Valga
4 225 2 MU12 (2010.-2012.) Engel Viilup 1 0:01:09.9 +0:08.2 2.3  
5 242 3 MU12 (2010.-2012.) Oliver Sisov 1 0:01:13.1 +0:11.5 2.4 Lollemte
6 202 4 MU12 (2010.-2012.) Cedric Kunnapuu 1 0:01:16.5 +0:14.9 2.6 Harjumaa
7 230 3 FU12 (2010.-2012.) Berta Parve 1 0:01:17.3 +0:15.6 2.6 Valga
8 241 4 FU12 (2010.-2012.) Jasmiin Rebane 1 0:01:17.4 +0:15.7 2.6  
9 240 5 FU12 (2010.-2012.) Janelle Rebane 1 0:01:18.7 +0:17.1 2.6  
10 217 6 FU12 (2010.-2012.) Anete Korge 1 0:01:20.4 +0:18.8 2.7  
11 210 5 MU12 (2010.-2012.) Tomass Ādolfs Krauklis 1 0:01:20.7 +0:19.0 2.7 Valka
12 215 6 MU12 (2010.-2012.) Dāvids Stepans 1 0:01:22.7 +0:21.0 2.8  
13 212 7 FU12 (2010.-2012.) Marija Marlēna Mazure 1 0:01:22.8 +0:21.2 2.8 Valka
14 208 7 MU12 (2010.-2012.) Ott Mihkelsoo 1 0:01:24.2 +0:22.5 2.8 Valga
15 239 8 MU12 (2010.-2012.) Kerlin Knito 1 0:01:24.4 +0:22.8 2.8 Valga
16 213 9 MU12 (2010.-2012.) Armands Palejs 1 0:01:25.5 +0:23.8 2.9 Valka
17 224 8 FU12 (2010.-2012.) Anete Aumeistare 1 0:01:26.2 +0:24.6 2.9 Valka
18 214 10 MU12 (2010.-2012.) Oskars Puriņš 1 0:01:34.4 +0:32.8 3.1 Valka
19 237 9 FU12 (2010.-2012.) Adeele Suun 1 0:01:41.8 +0:40.1 3.4 Valga

Valga-Valka Neliküritus

https://fotofiniss.lv/sacensibas/valka-valga-cetrcina-2022-distancu-sleposana/rezultati

Valka-Valga quadruplet 2022 overall rating      
Beāte Kovgere DAKO ZIEMEĻVIDZEME W18 1000       1000 1
Kaja Tättar 5A-Valka/LV W40 998       998 2
Inese Kokorēviča Valmiera W18 984       984 3
Marta Luīze Pētersone DAKO ZIEMEĻVIDZEME WU18 965       965 4
Renāte Rodionova   W18 912       912 5
Vita Skuja Valmiera W40 898       898 6
Linda Ceplīte   W18 872       872 7
Anda Grāpēna Valmiera W40 832       832 8
Karīna Harkina DAKO ZIEMEĻVIDZEME W18 808       808 9
Anu Toomjõe Hauka Veloklubi W40 800       800 10
Aive Laidver Hauka Veloklubi W40 740       740 11
Siiri Raamets Karula W40 702       702 12
Katrin Mändla Karula W40 681       681 13
Aija Lāce 5A-Valka/LV W55 638       638 14
Sabīne Kazaka Velohooligans/Ķeizari-1 W18 525       525 15
Valka-Valga quadruplet 2022 overall rating                  
Kristers Kovgers DAKO ZIEMEĻVIDZEME M18 1000       1000 1
Nauris Zviedrs DAKO ZIEMEĻVIDZEME M18 990       990 2
Rainers Zviedrs DAKO ZIEMEĻVIDZEME MU18 979       979 3
Mārtiņš Puriņš DAKO ZIEMEĻVIDZEME M40 966       966 4.-5.
Edgars Kokorēvičs Valmiera M18 966       966 4.-5.
Kristaps Kārkliņš DAKO ZIEMEĻVIDZEME M18 940       940 6
Guntis Zīvers   M40 918       918 7
Guntars Ceplītis DAKO ZIEMEĻVIDZEME M40 917       917 8
Agris Podiņš Velohooligans/Ķeizari-1 M18 879       879 9.-10.
Olev Org Valga M55 879       879 9.-10.
Andris Dainis 5A-Valka/LV M55 862       862 11
Oskars Jaunbērziņš DAKO ZIEMEĻVIDZEME M18 850       850 12
Oskars Ārgalis Velohooligans/Ķeizari-1 M18 828       828 13
Dzintars Harkins DAKO ZIEMEĻVIDZEME M40 825       825 14
Juris Ščerbickis DAKO ZIEMEĻVIDZEME M40 808       808 15
Tõiv Peegel Karula MU18 800       800 16
Sergejs Kuncevičs Velohooligans/Ķeizari-1 M18 796       796 17
Aivars Krastiņš 5A-Valka/LV M55 790       790 18
Sandis Pētersons Valmiera M40 779       779 19.-20.
Aigars Savickis   M55 779       779 19.-20.
Sergejs Rodionovs   M55 766       766 21
Dainis Homko DAKO ZIEMEĻVIDZEME M18 750       750 22
Leho Laidver Hauka Veloklubi M55 749       749 23
Kristers Zviedrs DAKO ZIEMEĻVIDZEME MU18 730       730 24
Ivars Lācis Velohooligans/Ķeizari-1 M55 721       721 25
Renārs Lauzis Z-Tritton.com M40 715       715 26
Uldis Platnieks Velohooligans/Ķeizari-1 M40 700       700 27.-28.
Aldis Galgāns 5A-Valka/LV M40 700       700 27.-28.
Meelis Oja Hauka Veloklubi M40 698       698 29
Jānis Riža Valmiera M40 688       688 30
Zigmārs Bērziņš Velohooligans/Ķeizari-1 M18 661       661 31
Dainis Bekers   M40 587       587 32
Jānis Rapa DAKO ZIEMEĻVIDZEME M40 580       580 33
Oliver Sisov Karula MU18 579       579 34
Agris Knope 5A-Valka/LV M55 576       576 35
Ints Lērme DAKO ZIEMEĻVIDZEME M40 569       569 36
Valka-Valga quadruplet 2022 overall rating
DAKO Ziemeļvidzeme 5095       5095 1
Valmiera 4519       4519 2
5A-Valka/LV 4048       4048 3
Velohooligans/Ķeizari-1 3994       3994 4
Hauka Veloklubi 3027       3027 5
Karula 2802       2802 6
Valga 889       889 7
Z-Triton.com 725       725 8

2022. aasta Paju lahingu võitjaks tuli Siim Hansmann.

2022. a Paju lahingu jooksu protokoll    
26.01.2022., Paju-Valga    
miinus 2 kraadi, päike, tuuline    
             
1. Siim Hansmann 1983 Sky M18  29,17 M18 1.
2. Reinis Feldmanis 2004 Läti M18  30,07 M18 2.
3. Kaimar Karm 1974 Lõuna Politsei Spordiklubi M40  31,07 M40 1.
4. Mati Kikkas 1992 Valga M18  32,36 M18 3.
5. Marta Luize Petersone 2007 Scott Running Latvia/MRC WU18  33,01 WU18 1.
6. Kaspars Pētersons 1981 Matisons Runner's Club M40 33,04 M40 2.
7. Tomass Turlais 2004 Läti MU18  33,36 MU18 1.
8. Peep Nurm 1977 Tartu linn M40 33,46 M40 3.
9. Maigo Matsalo 1963 Otepää M55 34,00 M55 1.
10. Helena Peik 1992 Valga N18 35,22 N18 1.
11. Tiit Lepik 1983 Vändra M18  36,28 M18 4.
12. Ardi Ringvee 1978 Tartu M40 36,32 M40 4.
13. Aleksi Mähar 1955 Loho talu M65 36,39 M65 1.
14. Kalev Kajaste   Räpina sk M65 36,43 M65 2.
15. Raul Lepik 1980 MTÜ MiSiMe M40 36,49 M40 5.
16. Lennart Must 1982 Valga M18  38,20 M18 5.
17. Anneli Tamela 1980 Valgafit N35  38,54 N35 1.
18. Heldi Kaares 1970 Valga N45  40,11 N45 1.
19. Ints Lērme 1975 DAKO-Ziemeļvidzeme M40  40,34 M40 6.
20. Raitis Jakobsons 1967 Valkas Gimnasium M40  41,51 M40 7.
21.-22. Normunds Aumeisters 1973 Läti M40 43,11 M40 8.-9.
21.-22. Mairis Turlais 1979 Läti M40 43,11 M40 8.-9.
23. Aidi Lepik 1995 Valga N18 45,06 N18 2.
24. Tiina Säälik 1967 SK ProRunner N55 45,12 N55 1.
25. Ivita Aumeistere   Valka   N45 47,52 N45 2.
26. Kairit Kaasik 1969 Tallinn N45 48,02 N45 3.
27. Ježaka Sarmite 1984   N35  49,52 N35 2.
28. Ivar Unt 1977 Valga M40  50,52 M40 10.
29. Jane Laanoja 1982 Herbalife N35  57,40 N35 3.