Tulemused

5. Valga X-jooksu tulemused

12. septembril toimus Jaanikese Motokompleksis juba viies ekstreemne Valga X-jooks. Ligi kuuekilomeetrisel katsumusterohkel rajal tuli osalejatel läbida erinevaid takistusi. Rajal sai hüpata, roomata, ronida ning tunda muda, tuld, vett ja vahtu.

III Valga Kõrbejooksu tulemused

15. augustil toimus Vilaski krossirajal III Valga Kõrbejooks, kus võistlejatel tuli läbida liivasel ja künklikul rajal kaheksa- või neljakilomeetrine distants.

Põhijooksus võidutses meeste arvestuses Tauno Mölder, kelle aeg oli 37,54. Kaheksakilomeetrise distantsi naiste arvestuses oli parim Ele Vool ajaga 52,41. Iga vanusegrupi meeste ja naiste kolme parimat premeeriti spetsiaalselt valmistatud käsitöö savikarika, Maraton Spordikaubad kinkekaardi ja meepurgiga.

Seekordsel kõrbejooksul oli osalejaid 33. Lisaks jooksjatele said katsumusrohket rada läbida ka kepikõndijad.

Kuna võistlus oli ekstreemne ning pani võistlejad füüsiliselt proovile, võis iga finišeeruja enda üle suurt uhkust tunda.

27. Paju jooksu tulemused

26. jaanuaril toimus 27. Paju lahingu aastapäeva jooks rekordarv osalejatega. Jooksjad pidid võitlema tugeva tuule ja vihmasabinaga, kuid sellegipoolest oli sellel aastal rekordarv osalejaid – 72.

 

Mardijooksu tulemused

9. novembril 2019 toimus traditsiooniline sügisjooks – 29. Mardijooks.

Jooksjad trotsisid ilma 16 ja 4 kilomeetrisel distantsidel.

Vaata tulemusi SIIT