L 08 15 13:00
III Valga Kõrbejooks

Uudised

Spordihalli kasutamisvõimalused uuel hooajal

Uus sisehooaeg Valga spordihallis on peagi algamas, millega seoses pakume huvilistele spordihalli vakantseid treeningaegasid. Lisaks on võimalik broneerida aegu võistlusteks või muudeks üritusteks.

Malevlased korrastavad terviseradu

Juba esmaspäevast alates toimetavad usinad malevlased Valga Spordi juures. Peamiselt tegeletakse terviseradade korrastamisega – näiteks veetakse pehmematele kohtadele puidujäätmeid lisaks, et rada oleks vastupidavam ka tugeva vihma korral. Hetkel käib hoolas töö Priimetsa terviseradadel ning järmisena võetakse ette Tambre rajad.

2+2 reegel asendub inimeste hajutamise nõudega

Valitsus otsustas alates 19. juunist asendada 2+2 reegli inimeste hajutamise nõudega. See tähendab, et jätkuvalt tuleb hoida inimeste vahel turvalist distantsi, kuid 2+2 reegli kohustuslikus korras täitmist riik enam ei nõua.

Hajutamise nõue vahetab 2+2 reegli välja kõikjal avalikus ruumis, sealhulgas sportimisel ja muus huvitegevuses ning avalikes saunades. 2+2 reegli asemel tuleb hajutatus tagada ka avalikel üritustel, avalikel koosolekutel kui  ka jumalateenistuste ja usutoimingute läbiviimisel.

Oluline on, et antud korraldus puudutab ainult 2+2 reegli leevendamist, kõik teised kehtestatud nõuded osalejate arvu, ruumi täituvuse, desinfitseerimisvahendite ja muu kohta, jäävad kehtima.

Treeningute jätkumine eriolukorras

Seoses riigis kehtivate piirangute leevendamisega lubatakse alates 2. maist korraldada treeninguid välitingimustes, kui treeningutes osaleb kuni 10 inimest ning järgitakse 2+2 reeglit (koos tohib liikuda üksi või kahekesi ning teistega tuleb hoida vähemalt 2-meetrist vahet).

Valga Sport töötajatele jagub tegemisi ka eriolukorras

Lisaks igakevadisele väljakute koristamisele ja spordihalli suurpuhastusele on tänavune eriolukord võimaldanud Valga Sport töötajatel rohkem aega pühendada ka keskstaadioni heakorrale.

Kui jalgapalliväljakult võilille väljajuurimine on iga-aastane tegevus, siis suurem remont staadionihoones ja tribüünil ootas juba pikemat aega käsile võtmist. Uue ilme saavad loodetavasti ka duši- ja riideruumid ning tribüüni pudenev osa on plaan katta terrassiplaatidega. Samuti on kavas veel mitmed teisedki vajalikud korrastustööd.

Avaneb võimalus korraldada välitreeninguid

Vabariigi Valitsus on andnud korralduse, et alates 2. maist lubatakse taas korraldada õues toimuvaid spordi- ja liikumisüritusi, kui nendes tegevustes osalejaid on maksimaalselt kümme ning kui järgitakse 2 + 2 reeglit (koos tohib liikuda üksi või kahekesi ning teistega tuleb hoida vähemalt 2-meetrist vahet).

 

Jaanikese Motokompleksi kasutamine eriolukorras

Seoses Covid-19 viiruse leviku tõkestamiseks kehtestatud eriolukorrale on Jaanikese motokompleksi krossirajal politsei nõusolekul lubatud sõitmine vaid järgides rangelt järgmisi reegleid:

Spordihall on suletud - täpsustus!

Seoses Eesti Vabariigi Valitsuse poolt välja kuulutatud eriolukorraga COVID-19 leviku tõkestamiseks on Valga spordihall ja teised Valga spordiobjektid suletud esialgse info kohaselt kuni 1. maini, kui valitsus ei otsusta teisiti. Endiselt on tühistatud kõik Valga Sport korraldatavad spordiüritused kuni 1. maini, seal hulgas Valga rahvamatka VI etapi, V Eesti-Läti jooksu ja kõik muud üritused, mis pidid toimuma Valga spordihallis. Edasised otsused langetame arvestades vastavat olukorda ja valitsuse korraldusi.

Soovitame leida võimalusi liikumiseks värskes õhus, kuid hoida teiste inimestega seejuures vähemalt 2 meetrit vahet.

Märtsikuu üritused spordihallis

Vaata märtsiikuu ürituste graafikut.

Oluline info spordihalli kasutajatele, sest neil päevil on treeningute aeg piiratud!

14.02 kodumäng jääb ära!

Tänane kodumäng BC Valga-Valka/Maks&Moorits vs BC Tallinna Kalev/TLÜ jääb ära!

27. Paju jooksu tulemused

26. jaanuaril toimus 27. Paju lahingu aastapäeva jooks rekordarv osalejatega. Jooksjad pidid võitlema tugeva tuule ja vihmasabinaga, kuid sellegipoolest oli sellel aastal rekordarv osalejaid – 72.

 

Veebruari üritused spordihallis

Vaata jaanuarikuu ürituste graafikut.

Oluline info spordihalli kasutajatele, sest neil päevil on treeningute aeg piiratud!

Jaanuarikuu üritused 2020

Vaata jaanuarikuu ürituste graafikut.

Oluline info spordihalli kasutajatele, sest neil päevil on treeningute aeg piiratud!