Uudised

Uued koroonavastased meetmed alates märtsist

Alates 3. märtsist on valitsus kehtestanud uued piirangud sporditreeninguteks väli- ja sisetingimustes.

Olulisemad muudatused on järgmised:

  • Sisetingimustes on lubatud senise 50% ruumi täituvuse asemel 25%. Iga harrastaja kohta on vajalik tagada 10mala kus treeningtegevust läbi viia. Harrastajapaari kohta 20m.
  • Välitingimustes on senise 50 suuruse grupi asemel lubatud treenimine kuni 10 inimese suuruses grupis.
  • Nii sise- kui välitingimustes on spordivõistlustel osalemine lubatud vaid professionaalsetele sportlastele. Professionaalse sportlase mõiste selgitus juhendis.

 

Spordihall pühade ajal

Seoses Eesti Vabariigi aastapäevaga on teisipäeval, 23. veebruaril spordihall avatud kella 16ni ning kolmapäeval, 24. veebruaril suletud.

 

Veebruari üritused spordihallis

Vaata veebruarikuu ürituste graafikut. Oluline info spordihalli kasutajatele, sest neil päevil on treeningute aeg piiratud!

Spordihall taas avatud

Homsest, 1. veebruarist saame Valga spordihalli taas avada. Kõik töötajad, kes spordihallis viibivad, on terved. Samuti palume kõikidel, kes spordihalli kasutada soovivad, jälgida pingsalt oma tervist ning ka väiksemate haigustunnustega koju jääda.

Spordihall ajutiselt suletud (täiendatud 24.01)

Seoses viiruse kahtlustusega on alates homsest, 21. jaanuarist spordihall suletud.

Täiendus: hetkel jääb spordihall suletuks ka uuel nädalal (25.-31.01).

Samuti pole võimalik laenutada uiske, va kooli kehalise kasvatuse tundideks.

Valgas avati kaks uisuväljakut

Tänaseks (11. jaanuariks 2021) on Valgas valminud kõigile kasutamiseks kaks uisuväljakut – Kungla tn korvpalliväljakul (Kungla 24b) ja Valga keskstaadionil (E. Enno 15).

 

Seiklus Valga ja Valka ümbruses

Veel sellel aastal, 12.-27. detsembril saab Valgas ja Valkas osaleda mobiiltelefoniga orienteerumisseiklusel ning kaksiklinnadega uuesti tutvust teha.
Interreg Eesti-Läti programm ja “Tūrists savā pilsētā” (“Turist oma kodulinnas”) kutsuvad osalema Roadgames rakenduse abil ette valmistatud mängus “walk VVALK”.

Novembri üritused spordihallis

Vaata novembriikuu ürituste graafikut. Oluline info spordihalli kasutajatele, sest neil päevil on treeningute aeg piiratud!