Uudised

Novembri üritused spordihallis

Vaata novembriikuu ürituste graafikut. Oluline info spordihalli kasutajatele, sest neil päevil on treeningute aeg piiratud!

Oktoobrikuu üritused spordihallis

Vaata oktoobrikuu ürituste graafikut. Oluline info spordihalli kasutajatele, sest neil päevil on treeningute aeg piiratud!

5. Valga X-jooksu tulemused

12. septembril toimus Jaanikese Motokompleksis juba viies ekstreemne Valga X-jooks. Ligi kuuekilomeetrisel katsumusterohkel rajal tuli osalejatel läbida erinevaid takistusi. Rajal sai hüpata, roomata, ronida ning tunda muda, tuld, vett ja vahtu.

Uus spordihalli graafik

Uus sügishooaeg on alanud ning paika on saanud uus spordihalli kasutusgraafik. Tutvuda saab graafikuga SIIN.

III Valga Kõrbejooksu tulemused

15. augustil toimus Vilaski krossirajal III Valga Kõrbejooks, kus võistlejatel tuli läbida liivasel ja künklikul rajal kaheksa- või neljakilomeetrine distants.

Põhijooksus võidutses meeste arvestuses Tauno Mölder, kelle aeg oli 37,54. Kaheksakilomeetrise distantsi naiste arvestuses oli parim Ele Vool ajaga 52,41. Iga vanusegrupi meeste ja naiste kolme parimat premeeriti spetsiaalselt valmistatud käsitöö savikarika, Maraton Spordikaubad kinkekaardi ja meepurgiga.

Seekordsel kõrbejooksul oli osalejaid 33. Lisaks jooksjatele said katsumusrohket rada läbida ka kepikõndijad.

Kuna võistlus oli ekstreemne ning pani võistlejad füüsiliselt proovile, võis iga finišeeruja enda üle suurt uhkust tunda.

Jalgrattasõit lastele

14. augustil toimub Valgas jalgrattasõit lastele. Algus kell 15.00 Pedeli paisjärve 1. mänguväljaku lähistel. 

Spordihalli kasutamisvõimalused uuel hooajal

Uus sisehooaeg Valga spordihallis on peagi algamas, millega seoses pakume huvilistele spordihalli vakantseid treeningaegasid. Lisaks on võimalik broneerida aegu võistlusteks või muudeks üritusteks.

Malevlased korrastavad terviseradu

Juba esmaspäevast alates toimetavad usinad malevlased Valga Spordi juures. Peamiselt tegeletakse terviseradade korrastamisega – näiteks veetakse pehmematele kohtadele puidujäätmeid lisaks, et rada oleks vastupidavam ka tugeva vihma korral. Hetkel käib hoolas töö Priimetsa terviseradadel ning järmisena võetakse ette Tambre rajad.

2+2 reegel asendub inimeste hajutamise nõudega

Valitsus otsustas alates 19. juunist asendada 2+2 reegli inimeste hajutamise nõudega. See tähendab, et jätkuvalt tuleb hoida inimeste vahel turvalist distantsi, kuid 2+2 reegli kohustuslikus korras täitmist riik enam ei nõua.

Hajutamise nõue vahetab 2+2 reegli välja kõikjal avalikus ruumis, sealhulgas sportimisel ja muus huvitegevuses ning avalikes saunades. 2+2 reegli asemel tuleb hajutatus tagada ka avalikel üritustel, avalikel koosolekutel kui  ka jumalateenistuste ja usutoimingute läbiviimisel.

Oluline on, et antud korraldus puudutab ainult 2+2 reegli leevendamist, kõik teised kehtestatud nõuded osalejate arvu, ruumi täituvuse, desinfitseerimisvahendite ja muu kohta, jäävad kehtima.

Treeningute jätkumine eriolukorras

Seoses riigis kehtivate piirangute leevendamisega lubatakse alates 2. maist korraldada treeninguid välitingimustes, kui treeningutes osaleb kuni 10 inimest ning järgitakse 2+2 reeglit (koos tohib liikuda üksi või kahekesi ning teistega tuleb hoida vähemalt 2-meetrist vahet).

Valga Sport töötajatele jagub tegemisi ka eriolukorras

Lisaks igakevadisele väljakute koristamisele ja spordihalli suurpuhastusele on tänavune eriolukord võimaldanud Valga Sport töötajatel rohkem aega pühendada ka keskstaadioni heakorrale.

Kui jalgapalliväljakult võilille väljajuurimine on iga-aastane tegevus, siis suurem remont staadionihoones ja tribüünil ootas juba pikemat aega käsile võtmist. Uue ilme saavad loodetavasti ka duši- ja riideruumid ning tribüüni pudenev osa on plaan katta terrassiplaatidega. Samuti on kavas veel mitmed teisedki vajalikud korrastustööd.